Сонда за температура

Сонда за температура

500 MKD
Шифра на производ: сонда за температура
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Оваа сонда за температура  е наменета за сите видови камини и  котли од програмата на ECO SPAR

Во цената е вклучено ддв од 18% и трошокот за достава до врата со карго.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ecospar © 2019. UKION SHOPS