Пумпа IMP 25/60

Пумпа IMP 25/60

4.555 MKD
Шифра на производ: Пумпа IMP 25/60
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Оваа пумпа е наменет за сите видови котли од програмата на ECO SPAR. Оваа пумпа е вградена фабрички во котлите со моќност од 12 kw до 27 kw.

Во цената е вклучено ддв од 18% и трошокот за достава до врата со карго.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ecospar © 2019. UKION SHOPS