Греач 250 W

Греач 250 W

924 MKD
Шифра на производ: Греач 250 w
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Овој греач е наменет за камини од програмата на ECO SPAR со моќност од 6 kw до 12 kw.

Во цената е вклучено ддв од 18% и трошокот за достава до врата со карго.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Ecospar © 2019. UKION SHOPS